Witamy na internetowym kursie Ambicja zatrudnienia!

Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zatrudnienie pierwszego pracownika może być zniechęcającym i trudnym zadaniem. Chociaż brak wiedzy na temat otoczenia regulacyjnego jest przyczyną niechęci wielu przedsiębiorców do zatrudniania pracowników, wiadomo, że czynniki psychologiczne są często najważniejszą barierą w tym procesie, dlatego nasz kurs online ma na celu pomóc Ci przekroczyć próg psychologiczny i podjąć pierwsze kroki w rekrutacji pierwszego pracownika!

Cel kursu online

Kurs ambicja zatrudnienia ma jasny cel: umożliwić osobom pracującym na własny rachunek zatrudnienie pierwszego pracownika. Kurs obejmuje praktyczne, prawne i finansowe aspekty zatrudnienia i zrównoważonego rozwoju firmy, ale także wykorzystuje nowe spostrzeżenia, aby pomóc w pokonaniu barier psychologicznych i związanych z nimi zagrożeń.

Przegląd kursu

Jak korzystać z kursu Ambicja Zatrudnienia?

Opcja 1:

Przewiń w dół do poniższego linku i kliknij, aby wziąć udział w DARMOWYM kursie online. Istnieją quizy, dodatkowe zasoby i dyskusja dla uczestników, aby zaangażować wszystkie zawarte w kursie!

Opcja 2:

Przewiń w dół do E-booka, który jest dostępny do oglądania online lub jako plik do pobrania, z którego możesz uczyć się według własnego uznania!